Systemy rezerwacji on-line

Postępująca informatyzacja wszystkich w zasadzie dziedzin życia i działalności człowieka oraz niemal powszechna możliwość stałego połączenia z siecią zachęcają przedsiębiorców by traktowali Internet jako perspektywę rozwoju swojego biznesu. Coraz popularniejszą i możliwą do zastosowania w wielu branżach opcją są systemy rezerwacji lub rejestracji przez stronę internetową.

Dlaczego korzystać z systemów rezerwacji online?

systemy rezerwacji online nowy sączPo pierwsze, dostępność w Internecie. Obecność w sieci poprzez posiadanie firmowej strony internetowej jest już oczywistą częścią działalności wielu firm, podobnie jak ich wyszukiwanie przez potencjalnych klientów. Tym docierającym do nas przez stronę Internetową bądź profil w mediach społecznościowych rezerwacja internetowa umożliwi natychmiastowe umówienie się. Dużą zaletą jest dostępność takiej rezerwacji 24 godziny na dobę. Można umówić się w każdym momencie a dzięki urządzeniom mobilnym - także z dowolnego miejsca.
Po drugie, proces rezerwacji elektronicznej umożliwia zautomatyzowanie tego procesu. Klient może automatycznie dokonać płatności (płatności internetowe) przy wykorzystaniu bankowości internetowej a system automatycznie skontaktuje się z nim w celu potwierdzenia zamówienia czy rezerwacji - za pośrednictwem SMS lub mejlowo.

Po trzecie, system może automatycznie i bez pomyłek stworzyć kalendarz rezerwacji, do wglądu dla firmy, zwalniając nas z tego obowiązku. Tu przechodzimy do czwartej zalet, czyli oszczędności czasu prowadzącego działalności. Automatyczny system rezerwacji mogący skutecznie działać bez nadzoru uwalnia prowadzącego działalność od konieczności osobistego, czasochłonnego umawiania wizyt, organizowania ich kalendarza, odbierania telefonów dzwoniących w nieodpowiednich momentach…

Komu potrzebna jest rezerwacja online?

Rzućmy okiem na zakres działalności, w której system rezerwacji online na twojej stronie internetowej może być pomocny. Chodzi w zasadzie o wszystkie branże, w których klienci umawiają usługę, czy to na dane dni, jak w branży hotelarsko-turystycznej, czy na godziny. Rezerwacje online znajdą zastosowanie:

systemy rejestracji ze strony internetowej

  • w hotelach, pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych, najmie krótkoterminowym,
  • w medycynie - przychodniach i gabinetach specjalistycznych, w tym stomatologicznych, fizjoterapii,
  • w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, solariach,
  • w serwisach i myjniach samochodowych, zakładach wulkanizacyjnych, stacjach kontroli pojazdów, salonach samochodowych
  • w sporcie i rozrywce - wynajmie sal, boisk i sprzętu do gry, studiach fitness, zajęciach z trenerami personalnymi, sportach barowych, escape roomach,
  • w gastronomii - rezerwacja stolików,
  • w edukacji - szkołach jazdy, na szkoleniach biznesowych i językowych, kursach,
  • w spersonalizowanej sprzedaży detalicznej, np. w salonach ślubnych,
  • w działalności prawników, architektów, księgowych, biur rachunkowych,

Inne zastosowania systemu rezerwacji pewnie czekają jeszcze na odkrycie. Jeśli uważasz, że Twój biznes skorzysta na wdrożeniu rezerwacji przez Internet - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą/naszym systemem.

Przykładowe system rezerwacji:

Bezpłatna wycena: Strona internetowa Sklep internetowy

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasze biuro. Czekamy na Ciebie!

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Lwowska 135

Bezpłatna wycena

  lub zadzwoń