Strony internetowe

  • Funkcjonalne strony internetowe
  • Bez dobrze zaprojektowanej i wypozycjonowanej strony internetowej nie obejdzie się dzisiaj żadna firma. Jest to pierwszy krok na drodze do pokazania się przyszłym i obecnym klientom.
  • Dobrze wypozycjonowana strona internetowa
  • Własna strona www pozwoli Ci na zaprezentowanie pełnej oferty czy działalności Twojej firmy niewielkim kosztem, a dzięki spójnym rozwiązaniom zarządzania treścią (CMS) zapewni jej ciągłą aktualność.
  • Witryny i portale internetowe
  • Oferujemy strony internetowe, od najmniejszych wizytówek począwszy, po rozbudowane portale internetowe wyposażone w szereg modułów dodatkowych, tj. bazy produktów, systemów kalkulacyjnych, rozbudowanych galerii zdjęć itp. Jesteśmy w stanie dopasować charakter strony internetowej do działalności firmy przy zachowania aktualnych trendów projektowania graficznego.

Nasze strony internetowe cechują się

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe, RWDW erze smartfonów i tabletów, nie należy zapominać o przygotowaniu wersji strony www, przeznaczonej na te właśnie urządzenia. Świadczy to o nowoczesności i solidności Twojej firmy.

Responsywne strony internetowe (Responsive Web Design - RWD), dzięki zastosowaniu najnowszych standardów HTML5 i CSS3, dobrze wyglądają niezależnie od rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.

Aktualizacja strony do standardu RWD

Jeżeli Twoja strona nie wymaga aktualizacji graficznej i funkcjonalnej, nic nie stoi na przeszkodzie aby zaktualizować jej kod do standardu RWD.

Posiadanie strony responsywnej świadczy nie tylko o tym, iż Twoja firma idzie z duchem czasu, ale pozwala dotrzeć do coraz szerszego grona odbiorców jak i uniknąć przyszłych kosztów związanych z jej modernizacją. Wszystkie nowe urządzenia pozwalające na przeglądanie zasobów www obsługują technologię stron responsywnych, a użytkowników, dla których jest to jedyny sposób przeglądania Internetu gwałtownie przybywa.

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasze biuro. Czekamy na Ciebie!

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Lwowska 135

Bezpłatna wycena

  lub zadzwoń