Strona internetowa dla dewelopera – właśnie taka, jakiej potrzebujesz

marketing dla deweloperow nowy sacz (2)Błyskawiczny i nie zwalniający jak dotąd tempa rozwój internetu jest już dla wszystkich oczywistością, podobnie jak obecność w sieci ogromnej ilości przedsiębiorstw. Niesie to ze sobą także nieoczywiste konsekwencje – w tym przypadku konieczność specjalizacji web designu stron poświęconych poszczególnym branżom. Strony internetowe dla deweloperów nie są tu wyjątkiem.

Dlaczego trudno znaleźć dobrego projektanta strony internetowej dla dewelopera?

Rozwój narzędzi i koncepcji wykorzystywanych przy tworzeniu stron internetowych stale poszerza wachlarz możliwości ich twórców, także w zakresie odpowiedzi na potrzeby zróżnicowanej klienteli. W praktyce konieczność posiadania przez przedsiębiorstwo każdej branży innej, optymalnej dla siebie strony internetowej bywa twardym orzechem do zgryzienia dla web designerów i co za tym idzie, ich klientów, nie mogących znaleźć projektantów stron internetowych będących w stanie spełnić ich oczekiwania.

Optymalne strony internetowe inwestycji

Własne miejsce w sieci to nieodzowna część marketingu dla deweloperów i środek komunikacji z Klientem, bez którego nie można sobie wyobrazić dużej firmy. Z tego względu jesteśmy przygotowani do tego, żeby kompleksowe projektować, tworzyć i wspierać strony internetowe dla deweloperów. Mamy doświadczenie w pracy nad całym procesem powstawania strony internetowej – od opracowania identyfikacji wizualnej po pozycjonowanie witryny.

Wiemy, czego potrzebują strony internetowe inwestycji:

 • wartości marketingowej połączonej ze sprawnym zaprezentowaniem informacji,
 • odpowiednią selekcją informacji,
 • uczestnictwa w kreowaniu marketingu inwestycji,
 • możliwości kompaktowego zapoznania się z szeroką i zróżnicowaną ofertą,
 • zapewnienia klientowi łatwego kontaktu z deweloperem

Do tego gwarantujemy spełnienie wszystkich wymogów stawianych nowoczesnym stronom internetowym – od responsywności, przez funkcjonalność po pozycjonowanie. Śledzimy bieżące trendy w świecie web designu i inspirujemy się nimi tworząc własne projekty.

 • Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz
 • Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz
 • Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz
 • Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz

Atrakcyjne i wiarygodne wizualizacje

Wychodząc naprzeciw trendom w marketingu branży deweloperskiej i architektonicznej oferujemy także trójwymiarowe wizualizacje 3D powstających jeszcze domów i budynków. Wykonane przez nas modele mogą być użyte do różnorodnych przedstawień – w formie spaceru wirtualnego, ujęcia z lotu ptaka, z poziomu gruntu czy na tle pejzażu. Odpowiednio opracowane wizualizacje domów świetnie nadają się do wkomponowania w fotografie terenu, na którym powstanie inwestycja. Podejmujemy się również wykonywania takich zdjęć – także przy pomocy drona.

Nie są to jedyne wizualizacje mieszkań, jakie możemy przygotować dla naszych Klientów. Możemy przygotować także realistyczne wizualizacje pomieszczeń – tu szczególnie popularne są różne „z życia wzięte” ujęcia. Ich zaletą jest pokazanie pomieszczenia z punktu widzenia żyjącego w nim mieszkańca.

Wizualizacjami, bez których strony internetowe inwestycji od pewnego czasu nie mogą się obyć, są rzuty 3d pomieszczeń. Sprawdzają się w marketingu inwestycji deweloperskich ze względu na wyjątkowo sugestywne przedstawienie mieszkania i wizualną atrakcyjność. Stanowią łatwiejszą do odczytania i przyjemniejszą dla oka od technicznych planów budynku metodę kompleksowego przedstawienia mieszkania. Efektownie demonstrują układ i rozmiary pomieszczeń (wraz z podwórkiem, tarasami czy półpiętrami) a jednocześnie umożliwiają umieszczenie w wizualizacji wielu detali.

Podsumowując, oferujemy trzy rodzaje wizualizacji:

 • wizualizacje domów,
 • rzuty 3D pomieszczeń,
 • wizualizacje mieszkań,
 • wizualizacje biur,
 • rzuty 3D biur,
 • wizualizacje hal produkcyjnych i magazynów,
 • rzuty 3D produkcyjnych i magazynów

Więcej informacji: Marketing dla deweloperów

Bezpłatna wycena: Strona internetowa Sklep internetowy

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasze biuro. Czekamy na Ciebie!

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Lwowska 135

Bezpłatna wycena

  lub zadzwoń