Strona internetowa dla dewelopera – właśnie taka, jakiej potrzebujesz

marketing dla deweloperow nowy sacz (2)Błyskawiczny i nie zwalniający jak dotąd tempa rozwój internetu jest już dla wszystkich oczywistością, podobnie jak obecność w sieci ogromnej ilości przedsiębiorstw. Niesie to ze sobą także nieoczywiste konsekwencje – w tym przypadku konieczność specjalizacji web designu stron poświęconych poszczególnym branżom. Strony internetowe dla deweloperów nie są tu wyjątkiem.

Dlaczego trudno znaleźć dobrego projektanta strony internetowej dla dewelopera?

Rozwój narzędzi i koncepcji wykorzystywanych przy tworzeniu stron internetowych stale poszerza wachlarz możliwości ich twórców, także w zakresie odpowiedzi na potrzeby zróżnicowanej klienteli. W praktyce konieczność posiadania przez przedsiębiorstwo każdej branży innej, optymalnej dla siebie strony internetowej bywa twardym orzechem do zgryzienia dla web designerów i co za tym idzie, ich klientów, nie mogących znaleźć projektantów stron internetowych będących w stanie spełnić ich oczekiwania.

Optymalne strony internetowe inwestycji

Własne miejsce w sieci to nieodzowna część marketingu dla deweloperów i środek komunikacji z Klientem, bez którego nie można sobie wyobrazić dużej firmy. Z tego względu jesteśmy przygotowani do tego, żeby kompleksowe projektować, tworzyć i wspierać strony internetowe dla deweloperów. Mamy doświadczenie w pracy nad całym procesem powstawania strony internetowej – od opracowania identyfikacji wizualnej po pozycjonowanie witryny.

Wiemy, czego potrzebują strony internetowe inwestycji:

 • wartości marketingowej połączonej ze sprawnym zaprezentowaniem informacji,
 • odpowiednią selekcją informacji,
 • uczestnictwa w kreowaniu marketingu inwestycji,
 • możliwości kompaktowego zapoznania się z szeroką i zróżnicowaną ofertą,
 • zapewnienia klientowi łatwego kontaktu z deweloperem

Do tego gwarantujemy spełnienie wszystkich wymogów stawianych nowoczesnym stronom internetowym – od responsywności, przez funkcjonalność po pozycjonowanie. Śledzimy bieżące trendy w świecie web designu i inspirujemy się nimi tworząc własne projekty.

Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz Marketing dla deweloperów, Strony internetowe inwestycji, Nowy Sącz

Atrakcyjne i wiarygodne wizualizacje

Wychodząc naprzeciw trendom w marketingu branży deweloperskiej i architektonicznej oferujemy także trójwymiarowe wizualizacje 3D powstających jeszcze domów i budynków. Wykonane przez nas modele mogą być użyte do różnorodnych przedstawień – w formie spaceru wirtualnego, ujęcia z lotu ptaka, z poziomu gruntu czy na tle pejzażu. Odpowiednio opracowane wizualizacje domów świetnie nadają się do wkomponowania w fotografie terenu, na którym powstanie inwestycja. Podejmujemy się również wykonywania takich zdjęć – także przy pomocy drona.

Nie są to jedyne wizualizacje mieszkań, jakie możemy przygotować dla naszych Klientów. Możemy przygotować także realistyczne wizualizacje pomieszczeń – tu szczególnie popularne są różne „z życia wzięte” ujęcia. Ich zaletą jest pokazanie pomieszczenia z punktu widzenia żyjącego w nim mieszkańca.

Wizualizacjami, bez których strony internetowe inwestycji od pewnego czasu nie mogą się obyć, są rzuty 3d pomieszczeń. Sprawdzają się w marketingu inwestycji deweloperskich ze względu na wyjątkowo sugestywne przedstawienie mieszkania i wizualną atrakcyjność. Stanowią łatwiejszą do odczytania i przyjemniejszą dla oka od technicznych planów budynku metodę kompleksowego przedstawienia mieszkania. Efektownie demonstrują układ i rozmiary pomieszczeń (wraz z podwórkiem, tarasami czy półpiętrami) a jednocześnie umożliwiają umieszczenie w wizualizacji wielu detali.

Podsumowując, oferujemy trzy rodzaje wizualizacji:

 • wizualizacje domów,
 • rzuty 3D pomieszczeń,
 • wizualizacje mieszkań,
 • wizualizacje biur,
 • rzuty 3D biur,
 • wizualizacje hal produkcyjnych i magazynów,
 • rzuty 3D produkcyjnych i magazynów

Więcej informacji: Marketing dla deweloperów

strony internetowe inwestycji (1)marketing dla deweloperow nowy sacz (5)marketing dla deweloperow nowy sacz (1)strony internetowe inwestycji (2)

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasze biuro. Czekamy na Ciebie!

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Lwowska 135

Bezpłatna wycena

  lub zadzwoń