Profesjonalna strona internetowa - korzyści

Pokaż się!

Masz świetną firmę, rozkręcasz biznes, chcesz motywować lub inspirować innych, zajmujesz się rękodziełem, ale… wie o tym tylko Twoja rodzina i najbliżsi znajomi? Dla rzeszy Twoich potencjalnych klientów jesteś kompletnie niewidzialny!

Żeby to zmienić wystarczy jeden prosty krok – załóż stronę internetową! Żyjemy w czasach, w których świat wirtualny jest nie tylko chwilową odskocznią od codzienności – on JEST naszą codziennością. Cały świat zaczyna mieścić się w ekranach naszych komputerów – w milionach stron internetowych. Wykorzystaj to i pokaż światu czym się zajmujesz! Posiadanie własnej strony internetowej to nie tylko ogromna satysfakcja – to przede wszystkim cała masa korzyści.
profesjonalna strona internetowa

Nie masz strony internetowej? Nie istniejesz!

Sam dobrze wiesz, że przed zakupem mebli, sprzętu AGD czy ubrań, przed umówieniem się na wizytę u fryzjera, kosmetyczki, a nawet lekarza, przed skorzystaniem z usług fachowców – przeglądasz dziesiątki stron internetowych. Nie lubimy podejmować pochopnych decyzji ani liczyć na łut szczęścia – nasze wybory są starannie przeanalizowane i przemyślane. Przed dokonaniem wyboru chcesz mieć możliwość porównania dostępnych opcji. Nawet jeśli ktoś słyszał o Twojej firmie, ale nie znajdzie jej strony internetowej, niestety – tracisz na wiarygodności! Może to niesprawiedliwe, ale takie są realia współczesnego świata. Nikt nie wybierze Twoich usług/produktów, jeśli nie może ich wcześniej zobaczyć, ocenić i porównać z innymi. Bez strony internetowej Twoja firma nie przyciąga klientów, a zamiast zainteresowania będzie wzbudzać wątpliwości. Wniosek jest jeden: bez strony internetowej ani rusz!

Strona internetowa… ale jaka?

Profesjonalna, przyciągająca wzrok, intuicyjna! Atrakcyjna strona internetowa pokazuje, że zależy Ci na klientach/odbiorcach – jeśli tyle wysiłku włożyłeś w znalezienie profesjonalnej firmy projektującej witryny internetowe, zależało Ci na efektownej prezentacji swoich usług – tyle samo wysiłku, a nawet więcej, wkładasz w obsługę swoich klientów, realizację ich pomysłów i spełnianie ich oczekiwań. Strona internetowa jest zaproszeniem do Twojej firmy/sklepu/działalności. Jednym z wielu, jakie przegląda Twój potencjalny klient – jeśli chcesz, żeby wybrał Twoje - musi się wyróżniać.

Koszty kosztom nierówne

responsywne strony internetoweChciałbyś, aby Twoja strona internetowa była niepowtarzalnym, oryginalnym dziełem, dokładnie odzwierciedlającym profil Twojej działalności z wykorzystaniem aktualnych trendów w grafice? Zleć to profesjonalistom, a nie pożałujesz. Boisz się kosztów? Rzeczywiście, zaprojektowanie i wykonanie naprawdę dobrej strony internetowej kosztuje. Pomyśl jednak, ile – paradoksalnie – oszczędzasz. Nie musisz przeznaczać pieniędzy na ulotki reklamowe, ogłoszenia w prasie, radiu czy na innych stronach internetowych. Dobrze zaprojektowana i wypozycjonowana strona internetowa to najlepsza reklama sama w sobie. Jej zasięg będzie po stokroć większy niż reklam w gazetach, których czyta coraz mniej osób, czy reklam w radio lub w tv, których koszt - zwłaszcza w najgorętszych godzinach antenowych – również jest bardzo duży, a reklama? Jednorazowa. Bogata, profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa pracuje dla Ciebie nawet wtedy, kiedy śpisz! Jest dostępna dla każdego 24 godziny na dobę. Ty już nie… A zatem nie myśl o kosztach – myśl o zyskach!

Klient nie może Cię znaleźć? Znajdź go Ty!

Twoja strona internetowa jest nie tylko prezentacją profilu Twojej firmy, usług jakie wykonujesz, czy sklepem internetowym. Może być dla Ciebie także istotnym narzędziem do poznawania Twoich klientów, ich potrzeb i oczekiwań. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa z użyciem właściwych narzędzi pozwoli Ci dowiedzieć się, ile czasu osoby spędzają na przeglądaniu Twojej strony (czy jest dla nich interesująca), jak wiele osób odwiedza Twoją stronę (to baza Twoich potencjalnych klientów) i, co niezwykle ważne, jak wielu do niej wraca! Natomiast dzięki wiedzy na temat ich pochodzenia możesz bardziej dopasować swoją ofertę do określonej grupy osób. Twoja strona internetowa wykonuje za Ciebie research, dzięki któremu niewątpliwie poszerzysz bazę Twoich klientów. Sam widzisz – strona internetowa będzie Twoim najlepszym pracownikiem!

Bezpłatna wycena: Strona internetowa Sklep internetowy

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasze biuro. Czekamy na Ciebie!

Adres: 33-300 Nowy Sącz, ul. Lwowska 135

Bezpłatna wycena

  lub zadzwoń